Експерти IDC аналізують тренди в галузі захисту інформації, відслідковуючи технологічні інновації та регуляційні особливості в окремих регіонах та галузях, та формують свої оцінки, рейтинги, рекомендації на найкращі практики для підприємств по всьому світу. Цього річна конференція IDC Day Kyiv: Security Forum 2016 буде присвячена пріоритетам ІБ в умовах цифрової трансформації бізнесу, хронічного недофінансування ІТ у вітчизняних компаніях та пошуку балансу між відкритістю, доступністю та безпекою, потребою в гнучкості та необхідністю стандартизації. Ми поговоримо не тільки і не стільки про рішення та необхідність інвестицій в технології захисту інформації, скільки про клієнтів, партнерів та співробітників, бізнес-процеси та стратегічне бачення проблем ІБ в контексті перспектив розвитку підприємства, галузі, країни.
Ключові теми IDC Day Kyiv: Security Forum 2016
title.themes.Baku
Учасники
Good mixture of well-known stuff and new information.
Radka Poláková, Data Expert, Česká správa sociálního zabezpečení
Well-organized education in the field of security.
Lukáš Vrána, Senior Information & Data Security Specialist, T-Mobile
Excellent organization and execution of the conference.
Dmitry Biryukov, Head of Department of IT security, SMP Bank
Organized by the cool and modern.
Nikolai Artamonov, Head of MIS, NPK MSC
Always a pleasure to attend your events.
Vladimir Peregontsev, Head of Security Department, Finuniversitet
An excellent review of the current state of IT security and perspectives in the field.
Mikhail Zotov, Head of IB, CB Unifin
A very positive impression; I learned a lot of new and important information. I hope there will be more such conferences!
Renat Abdirasilov, Head of IT Department, RTS Decaux
Actually, affordable, professionally!
Vladimir Pogrebitskiy, Senior Consultant, Border Service NSC RK
Check Point Software Technologies Ltd. – освітовий лідер у галузі забезпечення інтернет-безпеки, єдиний постачальник засобів забезпечення повної безпеки Total Security для мереж, даних і кінцевих вузлів, об'єднаних єдиним середовищем управління. Компанія Check Point пропонує клієнтам найвищий рівень захисту від усіх типів загроз, її рішення дозволяють спростити управління безпекою, а також знизити сукупну вартість володіння. Check Point розробила перше в галузі рішення FireWall-1 і реалізовану в ньому запатентовану технологію пошуку погроз. Сьогодні Check Point продовжує інновації, розвиваючи Software Blade, динамічна архітектура якого дозволяє створювати безпечні, гнучкі і прості рішення, здатні повністю адаптуватися до вимог безпеки будь-якої організації або мережевого середовища. Клієнтами Check Point стали десятки тисяч підприємств і організація всіх масштабів, у тому числі всі компанії, що входять у список Fortune-100.
Додаткова інформація – на сайті: www.checkpoint.com
DATAS Technology — міжнародна компанія, що спеціалізується в області розробки програмного забезпечення, системної інтеграції та надання комплексних ІТ-послуг організаціям різної галузевої спеціалізації, насамперед учасникам фінансового ринку.
Спираючись на багаторічний досвід співпраці з лідерами світової ІТ- та фінансової індустрії, DATAS Technology пропонує готові програмні продукти та спеціалізовані рішення, адаптовані до умов локальних ринків.
DATAS Technology є партнером таких лідерів ІТ-індустрії, як Oracle, IBM, Cisco, Teradata, SAS, KoolSpan, Patriot, Glimmerglass, Watchful тощо.
Серед клієнтів DATAS Technology - Промінвестбанк, Credit Agricole, ОТP Банк, Правекс-Банк, Сбербанк Росії, UniCredit Bank (Укрсоцбанк), Укрексімбанк, Укргазбанк, Український Рітейл, МТС Україна, Lifecell, Bank Technique, Міжнародний Банк Азербайджану, Капітал Банк та інші, більше 30 по всьому світу.
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) - технологічна компанія з капіталізацією 46 млрд. доларів США, що входить до списку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, і лідер в розробці і виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу.
Lenovo - найбільший виробник персональних комп'ютерів у світі, продукція якої представлена в більш ніж 160 країнах. Бізнес-модель Lenovo базується на інноваціях, операційній ефективності та глибокому стратегічному плануванні. Lenovo є лідером IT-індустрії по динаміці розвитку.
Компанія, утворена в 1984 році, в 2003 році отримала ім'я Lenovo, в 2005 році придбала підрозділ з виробництва персональних комп'ютерів IBM. У 2014 відбулося придбання серверного бізнесу IBM х86, а також купівля Motorola Mobility.
Lenovo розробляє, виробляє і виводить на ринок надійні, високоякісні, безпечні та легкі у використанні продукти, надає професійні послуги замовникам по всьому світу. Портфель компанії включає персональні комп'ютери, в тому числі легендарний бренд Think і багаторежимні комп'ютери Yoga, робочі станції, сервери, smart TV, а також широку лінійку мобільних продуктів, включаючи смартфони, планшети і програмне забезпечення.
Основні дослідницькі центри розташовані в Ямато, Японія; в Пекіні, Шанхаї і Шеньжені, Китай; а також в Рейлі, Північна Кароліна. Штаб-квартира компанії розташована в США.
Lenovo - один із найбільш упізнаваних брендів в Україні на ринку IT. Більш детальну інформацію шукайте на сайті http://www.lenovo.com/ua/ua
Для отримання новин та іншої актуальної інформації від Lenovo стежте за нами в Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, VK, Одноклассники.
Компанія Symantec є світовим лідером у галузі інформаційної безпеки.
Основними напрямками діяльності Symantec є передові технології по захисту кінцевих точок, захисту поштового трафіку, шифрування даних, захисту конференційної інформації та багатьох інших напрямків інформаційної безпеки.
В 2016 році компанія Symantec об’єдналася з компанією Bluecoat, світовим лідером у напрямку Web Security та Cloud Security.
В Україні рішеннями Symantec користуються більше ніж 1000 компаній різного масштабу та із різних галузей: фінансові організації, державні установи, промислові та енергетичні компанії, телеком компанії, малий та середній бізнес.
Додаткові відомості про компанію: www.symantec.com
Компанія Qualys Inc. (NASDAQ: QLYS) є піонером і провідним постачальником хмарних рішень в сфері безпеки і відповідності вимогам. Qualys використовують 9200+ організацій в більш ніж 100 країнах, включаючи більшість компаній зі списків Forbes 50 і Forbes 100. Ефективні рішення Qualys Inc. корпоративного класу для забезпечення безпеки і відповідності вимогам можуть бути впроваджені протягом декількох годин у будь-якому кінці світу.
Система Qualys дозволить корпоративному замовнику автоматизувати процес управління вразливостями і відповідності політикам безпеки в рамках всієї організації, виявити мережі і визначати взаємозв'язок між ними, визначати пріоритетність активів, оцінити масштаб загроз та стежити за установкою виправлень у відповідності з ризиками для бізнесу. Функції забезпечення відповідності вимогам дозволять контролювати, забезпечувати і документувати дотримання внутрішніх політик безпеки і правових норм.
Заснована в 1999 році, компанія Qualys Inc. уклала угоди про стратегічне партнерство з провайдерами послуг: Accuvant, BT, Dell SecureWorks, Fujitsu, NTT, Symantec, Verizon, і Wipro. Таке партнерство в поєднанні зі здатністю платформи QualysGuard легко інтегруватися з іншими важливими додатками з безпеки значно вплинуло на повсемісну адаптацію рішень Qualys. Також Компанія є засновником Cloud Security Alliance (CSA).
За додатковою інформацією ви можете звернутися на www.qualys.com.
Визнана світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення корпорація Microsoft заснована у 1975 році. З 2003 року компанія «Майкрософт Україна» розвиває ринок програмного забезпечення, просуває продукти Microsoft, локалізує новітні технологій корпорації та реалізує соціальні проекти в Україні. Партнерська екосистема Microsoft в Україні охоплює понад 1800 компаній, де працює більше 150 000 чоловік.
Більше про компанію та продукти Microsoft можна дізнатися на сайті www.microsoft.ua
ERC – провідний Value Added Distributor широкого спектру продукції лідерів світового ринку IT та електроніки для споживчого і корпоративного сегментів. Більш ніж 200 контрактів з постачальниками грандами світової індустрії та майже 3000 дилерів і замовників, які є унікальними за своїми можливостями. Сучасний логістичний комплекс, ефективний сервісний центр, професійний колектив, та потужний учбовий комплекс додають цінності діяльності компанії.
Компанія ERC є дистриб’ютором світових лідерів, що спеціалізуються у сфері інформаційної безпеки, таких як Barracuda Networks, Citrix, Rapid7, Cisco, Fortinet, Intel Security, CyberArk, Eset, Oracle, HP Enterprise, DriveLock и Forcepoint (ex. Websense).
www.erc.ua
ISACA є всесвітньовідомою організацією з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація об'єднує більше 95,000 членів в 170-ти країнах, є співавтором поширеного у всьому світі стандарту з ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ. Більш ніж 40,000 фахівців у світі здобули сертифікації CISA та CISM, що їх впровадила саме ISACA.
Відділення в Україні наразі об’єднує більше 70 ІТ професіоналів, які представляють приватні та державні, місцеві та іноземні організації. Управління асоціацією провадиться не заангажовано по відношенню до будь-яких комерційних інтересів.
Київське відділення ISACA ставить за мету забезпечити розвиток української професійної ІТ спільноти та забезпечити можливість незаангажованого спілкування між фахівцями як ІТ так і бізнесового середовища.
Серед основних завдань також стоятиме поширення сертифікацій CISA/CISM/CGEIT, що їх пропонує ISACA, а також забезпечення відповідної підготовки в Україні.
Сайт київського відділення: www.isaca.org.ua
Сайт ISACA International: www.isaca.org
"Компьютерний Огляд" заснований у 1995 році. У фокусі видання новини, технології, ринок. Базова аудиторія - професіонали, які заробляють на впровадженні та продажах ІТ (продуктів, рішень, сервісів).
Редакція видання оперативно реагує на найважливіші події, що відбуваються на українському і світовому ІТ-ринку, і щодня готує найбільш актуальні новини. Також регулярно публікуються технологічні та аналітичні статті, інтерв'ю, репортажі, бліц-опитування та блоги. На сторінках видання можна знайти анонси профільних заходів, а також інформацію про акції, які проводять українські ІТ-компанії.
Best CIO - це унікальний конкурс для нашої країни, який стартував у 2008 р. і тепер проводиться в одинадцятий раз.
Метою проекту є визначення кращих ІТ-директорів (Chief Information Officer) українських компаній, виявлення найбільш професійних управлінців, лідерів у своїх галузях. Одне з важливих завдань проекту - підняти значимість ІТ-директорів як в компаніях, де вони працюють, так і на ринку в цілому.
У рамках конкурсу проводиться оцінка рівня зрілості ІТ-інфраструктури середніх і великих організацій України, проте вирішальним чинником при виборі переможців виступають професійні якості учасників, які допомагають їм виводити свої підприємства в лідери ринку.
Сайт проекту: http://ko.com.ua/best-cio/
Американська торговельна палата в Україні (англ. The American Chamber of Commerce in Ukraine) — одна з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій, що об'єднує найбільші компанії з понад 50 країн світу, які працюють в Україні. Організація виступає голосом великих інвесторів, які працюють в Україні, а також працює над залученням нових інвесторів на ринок.
Американська торговельна палата в Україні («Палата») — це організація, що знаходиться поза політикою і працює на користь міжнародно-орієнтованої бізнес-спільноти задля покращення економічної ситуації в Україні. Палата від імені компаній-членів співпрацює не лише з українським урядом, а й з урядами інших країн та економічних партнерів держави, у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ. Члени Палати представляють капітал більше ніж 50 країн світу, включаючи Європу, Північну Америку, Азію, країни СНД та Україну, і є найбільшими стратегічними та інституційними інвесторами, що працюють в Україні. Компанії-члени Палати виступають прямими інвесторами на цьому ринку та роботодавцями для понад 800 тисяч українців. Понад 90 % іноземних компаній, що представлені у списку 100 набільших платників податків в Україні, є Членами Організації. Палата та її Члени сприяють поширенню міжнародної практики ведення бізнесу в Україні та активно просувають політику корпоративної соціальної відповідальності.